Sorry, this content is not currently available in the mobile view. Switch back to desktop view to access this page

Kontakt oss - Ansatte

Kontakt oss

Har du spørsmål? Du kan nå oss via e-post, telefon eller e-post:

HI Norge Landskontor
Kolstadgata 1
0652 Oslo

Telefon: +47 919 02 609
E-post: info@hihostels.no

 

Landskontoret

          

 

Vidar Skagen
Organisasjonssekretær

E-post: vidar@hihostels.no
Telefon: +47 92 69 76 65

 

Yousra Makanse
Fredskorpset-deltaker i Norge

E-post: yousra@hihostels.no
Telefon: +47 92 29 92 91
 

Eirin Heddeland
Fredskorpset-deltaker i Brasil

E-post: eirin@hihostels.no
 

Linge Brendryen            
Informasjonskonsulent

E-post: linge@hihostels.no
Telefon: +47 986 40 757

 

Renato de Carvalho
Fredskorpset-deltaker i Norge

E-post: renato@hihostels.no
Telefon: +47 92 29 66 11
 

Hanna Jacobsen
Fredskorpset-deltaker i Brasil

E-post: hanna@hihostels.no

 

 





Robin Van de Walle
Informasjonsmedarbeider

E-post: robin@hihostels.no
Telefon: +47 919 02 609 

Region Vest

 

 

HI Norge Region Vest
Johan Blyttsvei 30
5096 Bergen

Telefon: +47 55 20 67 10
Fax: +47 55 20 67 11

 

 

 

Egil Drange
Regionsekretær

E-post: egil@hihostels.no
Telefon: +47 55 20 67 12
Mobil: +47 404 01 633

 

 

 

Region Øst

 

 

HI Norge Region Øst
Postboks 41 Nydalen
0409 Oslo

E-post: east@hihostels.no
Telefon: +47 919 02 609
Fax: +47 55 20 67 11

 

 

 

 

Saara Pilhjerta
Regionsekretær

E-mail: saara@hihostels.no
Telefon: +47 22 89 36 71
Mobil: +47 483 27 120


 

 


Presse

HI Norges pressekontakt er organisasjonssekretær Vidar Skagen:

Telefon: + 47 92 69 76 65