Sorry, this content is not currently available in the mobile view. Switch back to desktop view to access this page

Ansatte

Kontakt oss

Har du spørsmål? Du kan nå oss via e-post, telefon, faks eller e-post:

HI Norge Landskontor
Postboks 53 Nydalen
0409 Oslo

Telefon: + 47 22 15 21 85
Fax: +47 23 12 45 19
E-post: info@hihostels.no

 

Landskontoret

          

Milena Tevanovic
Generalsekretær

E-post: milena@hihostels.no 

Telefon: +47 959 74 484

 

Marcos Doespiritusanto 
EVS-volontør

E-post: marcos@hihostels.no
Telefon: +47 453 90 752

 

Marina Lisnic
EVS-volontør

E-post: marina@hihostels.no
Telefon: +47 406 45 259

 


Fernanda Tenorio
Fredskorpset-deltaker i Norge

E-post: fernanda@hihostels.no
Telefon: +47 919 01 473

 


Vanessa Costa
Fredskorpset-deltaker i Norge

E-post: vanessa@hihostels.no
Telefon: +47 994 09 975

 

Kaja Knutsdotter Fjørtoft
Fredskorpset-deltaker i Brasil

E-post: kaja@hihostels.no
 

Michael Aune Øseth
Fredskorpset-deltaker i Brasil

E-post: michael@hihostels.no

Linge Brendryen
Informasjonskonsulent
E-post: linge@hihostels.no
Telefon: +47 919 00 574

Anbjørg Tovsrud
Organisasjonskonsulent/

Sustainability Coordinator
E-post: anbjorg@hihostels.no
Telefon: +47 992 34 625

Region Vest

 

 

HI Norway Region West
Johan Blyttsvei 30
5096 Bergen

Telefon: +47 55 20 67 10
Fax: +47 55 20 67 11

 

 

 

Egil Drange
Regionsekretær

E-post: egil@hihostels.no
Telefon: +47 55 20 67 12
Mobil: +47 404 01 633

 

Gordana Bulic
EVS-volontør

E-post: gordana@hihostels.no
Telefon: +47 919 02 601

 

 

Region Øst

 

 

HI Norge Region Øst
Postboks 41 Nydalen
0409 Oslo

E-post: east@hihostels.no
Telefon: +47 919 02 609
Fax: +47 55 20 67 11

 

 

Saara Pilhjerta
Regionsekretær

E-mail: saara@hihostels.no
Telefon: +47 22 89 36 71
Mobile: +47 483 27 120

Kari Hoksvold
Sekretær

E-post: kari@hihostels.no
Telefon: +47 919 02 609

Magne Berg
Regnskapsleder

E-post: magne@hihostels.no
Telefon: +47 919 03 603

 

 

Presse

HI Norges pressekontakt er Generalsekretær Milena Tevanovic

E-post: milena@hihostels.no 
Telefon: + 47 22 15 21 85
Mobil: +47 959 74 484