Sorry, this content is not currently available in the mobile view. Switch back to desktop view to access this page

Ansatte

Kontakt oss

Har du spørsmål? Du kan nå oss via e-post, telefon, faks eller e-post:

HI Norge Landskontor
Kolstadgata 1
0652 Oslo

Telefon: +47 919 02 609
Fax: +47 23 12 45 19
E-post: info@hihostels.no

 

Landskontoret

          

Ragna Skøien
Organisasjonskonsulent/
Sustainability Coordinator
E-post: ragna@hihostels.no
Telefon: +47 45 08 09 70

Sandra Meglic
EVS-volontør

E-post: sandra@hihostels.no 
Telefon: +47 919 00 574

 

Yousra Makanse
Fredskorpset-deltaker i Norge

E-post: yousra@hihostels.no
Telefon: +47 92 29 92 91
 

Hanna Jacobsen
Fredskorpset-deltaker i Brasil

E-post: hanna@hihostels.no
 

Linge Brendryen (i permisjon)          
Informasjonskonsulent

E-post: linge@hihostels.no


Patricia Benesiu 
EVS-volontør

E-post: patricia@hihostels.no
Telefon: +47 919 02 601 

 

Renato de Carvalho
Fredskorpset-deltaker i Norge

E-post: renato@hihostels.no
Telefon: +47 92 29 66 11

 

Eirin Heddeland
Fredskorpset-deltaker i Brasil

E-post: eirin@hihostels.no

Robin Van de Walle
Informasjonsmedarbeider

E-post: robin@hihostels.no
Telefon: +47 919 02 609 





 

Region Vest

 

 

HI Norge Region Vest
Johan Blyttsvei 30
5096 Bergen

Telefon: +47 55 20 67 10
Fax: +47 55 20 67 11

 

 

 

Egil Drange
Regionsekretær

E-post: egil@hihostels.no
Telefon: +47 55 20 67 12
Mobil: +47 404 01 633

 

 

 

Region Øst

 

 

HI Norge Region Øst
Postboks 41 Nydalen
0409 Oslo

E-post: east@hihostels.no
Telefon: +47 919 02 609
Fax: +47 55 20 67 11

 

 

 

 

Saara Pilhjerta
Regionsekretær

E-mail: saara@hihostels.no
Telefon: +47 22 89 36 71
Mobil: +47 483 27 120


 

 


Presse

HI Norges pressekontakt er styreleder Jon Erik Grindheim:

Telefon: + 47 90 91 99 39