Kontakt oss

HI Norge Landskontor
Postboks 53 Nydalen
0409 Oslo

Telefon: + 47 22 15 21 85
Fax: +47 23 12 45 19
E-post: info@hihostels.no

 

Ansatte

Landskontoret

Milena Tevanovic

Milena Tevanovic
Generalsekretær

E-post: milena@hihostels.no
Mobil: +47 959 74 484

Linge Brendryen

Linge Brendryen
Informasjonskonsulent
Permisjon til 15. september 2016

Ragna Skøien

Ragna Skøien
Organisasjonskonsulent/Sustainability Coordinator

E-post: ragna@hihostels.no
Telefon: +47 450 80 970

kontakt meg

 

 

 

 

 

Robin Van de Walle
Prosjektmedarbeider

E-post: robin@hihostels.no
Telefon: +47 919 00 574

Region Vest

HI Norge Region Vest
Johan Blyttsvei 30
5096 Bergen

Telefon: +47 55 20 67 10
Fax: +47 55 20 67 11

Egil Drange

Egil Drange
Regionsekretær

E-post: egil@hihostels.no
Telefon: +47 55 20 67 12
Mobil: +47 404 01 633

Region Øst

HI Norge Region Øst
Postboks 41 Nydalen
0409 Oslo

E-post: east@hihostels.no
Telefon: +47 919 02 609
Fax: +47 55 20 67 11

141114_irenelislien_1133

Saara Pilhjerta
Regionsekretær

E-post: saara@hihostels.no
Telefon: +47 22 89 36 71
Mobil: +47 483 27 120

sekretær i Norske Vandrerhjem

Kari Hoksvold
Sekretær

E-post: kari@hihostels.no
Telefon: +47 919 02 609

Magne Berg

Magne Berg
Regnskapsleder

E-post: magne@hihostels.no
Telefon: +47 919 03 603

 

Presse

HI Norges pressekontakt er Generalsekretær Milena Tevanovic

E-post: milena@hihostels.no
Telefon: +47 23 12 45 13
Mobil: +47 959 74 484