Kontakt oss

Norske Vandrerhjem Landskontor
Postboks 53 Nydalen
0409 Oslo

Telefon: + 47 23 12 45 10
Fax: +47 23 12 45 19
E-post: info@hihostels.no

 

Ansatte

Landskontoret

Milena Tevanovic
Generalsekretær

E-post: milena@hihostels.no
Telefon: +47 23 12 45 13
Mobil: +47 959 74 484

Linge Brendryen
Informasjonskonsulent

E-post: linge@hihostels.no
Telefon: +47 23 12 45 16

Ragna Skøien
Organisasjonsmedarbeider

E-post: ragna@hihostels.no
Telefon: +47 23 12 45 12

 

Region Vest

Norske Vandrerhjem Region Vest
Johan Blyttsvei 30
5096 Bergen

Telefon: +47 55 20 67 10
Fax: +47 55 20 67 11

Egil Drange
Regionsekretær

E-post: egil@hihostels.no
Telefon: +47 55 20 67 12
Mobil: +47 404 01 633

Jesper Munck
Activity and Engagement Manager

E-post: jesper@hihostels.no
Telefon: +47 55 20 67 10

 

Region Øst

Norske Vandrerhjem Region Øst
Postboks 41 Nydalen
0409 Oslo

E-post: east@hihostels.no
Telefon: +47 22 15 21 85
Fax: +47 55 20 67 11

Saara Pilhjerta
Regionsekretær

E-post: saara@hihostels.no
Telefon: +47 22 89 36 71
Mobil: +47 483 27 120

Kari Hoksvold
Sekretær

E-post: kari@hihostels.no
Telefon: +47 22 89 36 72

Magne Berg
Regnskapsleder

E-post: magne@hihostels.no
Telefon: +47 22 89 36 73

 

Presse

Norske Vandrerhjems pressekontakt er Generalsekretær Milena Tevanovic

E-post: milena@hihostels.no
Telefon: +47 23 12 45 13
Mobil: +47 959 74 484